МІСЦЕВУ КНИГУ – В КОЖНУ РОДИНУ

До свого десятирічного ювілею наше видавництво прийшло з певними творчими і виробничими здобутками, а, головне, – з визнанням.

 З першого дня заснування 13 грудня 2006 року працюємо у двох напрямках: популяризуємо літературну творчість місцевих (і не тільки) авторів, віддаючи перевагу маловідомим талантам-самородкам нашого краю, в тому числі юним початківцям, а також випускаємо видання історико-краєзнавчої тематики.

Зустрічі з місцевим видавництвом

У Всесвітній день книг та авторського права, який відзначається щорічно 23 квітня, відбулася зустріч учнівського та педагогічного колективів Берізківської школи-інтернату Кривооозерського району з видавництвом Коваленка А. Г., що уже п’ять років діє у Врадіївці. Вихованцям інтернату був представлений огляд художньої та краєзнавчої книжкової продукції, випущеної видавництвом з початку свого існування, продемонстровано деякі твори місцевих авторів, зокрема, поетів-аматорів Миколи Довгаленка з Врадіївки та Ганни Дудник з Кримки, повідомлено про книги, які готуються до друку.

Ювілейний творчий вечір поетеси Лариси Лисогурської

Моє ти слово, ти звідкіль?
Ген розколихана пшениця
Під сонцем ярим золотиться,
Мабуть, і ти із тих же піль?

Ювілейний творчий вечір поетеси Лариси ЛисогурськоїПочаток весни виявився вдалим для творчого життя нашого міста. Весняного тихого вечора 15 березня у затишній залі ДЮЦНВ на творчий вечір відомої первомайської поетеси Лариси Лисогурської зійшлися шанувальники поетичного слова.

Цього дня, за словами Лариси В’ячеславівни, у неї було три великих радості, перша з яких – ювілей. “Хтось може сказати, чим мені й не радість – ювілей, ще одне десятиріччя, – з усмішкою говорить винуватиця свята. – А я вам скажу відверто: на тих десятиріччях, які минули, були не тільки проблеми, були і радощі – радощі здобутків, радощі зустрічей з вами, мої дорогі. Друга моя радість – видання моєї нової – четвертої – книжки, яка називається “Силуети долі”, а з’явилася на світ вона дякуючи заступнику міського голови Наталі Павлівні Товстій, яка сподвигла мене на цю працю, та Людмилі Григорівні Дромашко, яка посприяла тому, щоб знайшлися кошти на її видання. Тут півтори сотні віршів, перепущених через моє серце, через те впевнена: хто її матиме, тому буде над чим замислитися. А вийшла книга такою гарною завдяки старанням мого видавця Анатолія Григоровича Коваленка, якому я дуже вдячна…”, – розповідала ювілярка.

Хранитель названий Донецкого края

Книга «Край Донецкий» Бродяной А. В.Книга А. В. Бродяного «Край Донецкий» (Краткий топонимический словарь)

Житель села Благодатное Амвросиевского района Анатолий Бродяной – потомственный крестьянин. Своим повседневным трудом от зари до зари он добывает хлеб насущный. От прочих односельчан отличается, пожалуй, особой скромностью и редкой пытливостью. С юности мечтал освоить секреты составления географических карт. Не сложилось. Зато нашёл применение своим силам в другой области – внёс весьма ценный вклад в исследование топонимики родного края.